Junnuleirit Kesäkuussa

3. - 7.6.

10. - 14.6.

17. - 19.6.

Ilmoittaudu mukaan, vielä mahtuu.

Lisätietoja toimisto@helsingingolfklubi.fi

 

Caddiemasterin aukioloajat 

ma-su 8-19

Tervetuloa!

Toukokuun greenfeet:

Vieraspelaaja 60 €

Jäsenen vieras 40 €

Huom! Reiät 1 ja 4 talvigreeneillä.

Helsingin Golfklubin johtokunta 2019

Nimi Toimenkuva Puhelin Sähköposti

Kai Wist

Puheenjohtaja 050-5253747 kai.wist@pwc.com
Sami Erviö Rahastonhoitaja 050-2821

sami@ervio.net

Mikael Hästbacka

Kilpailutoimikunnan puheenjohtaja

040-5553222

mikael.hastbacka@simahelsinki.fi

Markku Piiponniemi

Kenttätoimikunnan puheenjohtaja

0400-404640

markku.piiponniemi@icloud.com

Sirpa Rauhala

Rakennustoimikunnan puheenjohtaja

044 5551555 sirparauhala2016@gmail.com
Outi Juslin

Naisten kapteeni

050-5930938

outi.juslin@helsinki.fi

Toomas Kalpio

Junioritoimikunnan puheenjohtaja

040-7551201

toomas.kalpio@icloud.com

Sylvi Beck

Sihteeri, jäsenasiat

040-5683593

sylvi.beck@aspo.com

Rauli Askolin

Senioritoimikunnan puheenjohtaja

050-5717273

rauli.askolin@kesakatu.fi

Olli Koskimies

Kapteeni

040-5247024

olli.koskimies@kolumbus.fi